sobota 19. prosince 2015

#TOJSEMJÁ #1 - Hra na klavír

Vítejte opět u mého blogu,
dnes jsem si pro vás připravila 1.díl ze série #TOJSEMJÁ.
Jako první jsem vás chtěla seznámit s mém hraním na klavír.

Hraji na klavír teprve 3. rokem v ZUŠ (Základní Umělecká Škola).Tam mám každý týden 45 minut výuky. Doma mám elektrické piano(ne klávesy) od značky DYNATONE. Hraní mě baví a rozhodně chci v tom pokračovat alespoň do vystudování 1.stupně.:)
 

                                                Vaše Kate

Žádné komentáře:

Okomentovat