sobota 5. března 2016

Zima je(není) tu.... aneb vyrob si sněhovou vločku! #DIY #4

Ahoj vítám vás tu opět s už čtvrtým příspěvkem ze série DIY!

Budeme potřebovat: kousek čtvrtky, voskovku (modrou) a kružítko.

1) Na čtvrtku si načrtneme motiv vločky.

2) Motiv zvírazníme modrou voskovkou.

3) Vločku vystřihneme.

4) Už jen kružítkem obtáhneme jakoby původní  čáru a je to!

Takto vypadá hotová vločka!

 Pokud si jí zkusíte nebo něco podobného jste si zkusily tak mi můžete poslat obrázek na emailovou adresu: kata.benesova99@gmail.com