sobota 5. března 2016

Zima je(není) tu.... aneb vyrob si sněhovou vločku! #DIY #4

Ahoj vítám vás tu opět s už čtvrtým příspěvkem ze série DIY!

Budeme potřebovat: kousek čtvrtky, voskovku (modrou) a kružítko.

1) Na čtvrtku si načrtneme motiv vločky.

2) Motiv zvírazníme modrou voskovkou.

3) Vločku vystřihneme.

4) Už jen kružítkem obtáhneme jakoby původní  čáru a je to!

Takto vypadá hotová vločka!

 Pokud si jí zkusíte nebo něco podobného jste si zkusily tak mi můžete poslat obrázek na emailovou adresu: kata.benesova99@gmail.com


pondělí 25. ledna 2016

Vyrob si kokosové kuličky rafaelo! #DIY #3

Ahoj, jsem tu zpět a dneska už s 3.dílem ze série #DIY.  Dneska si vyrobíme jedlou pochoutku a to jsou kokosové kuličky rafaelo! Jdeme na to!


Budeme potřebovat: 1 kondenzované mléko (neslazené), 200g kokosu a celé mandle.



1) Kokos a kondenzované mléko vmícháme do sebe aby vznikla tvarovací hmota (a nebojte si zašpinit ruce). ;) Tu poté dáme odpočinout zhruba na 30 minut do ledničniky nebo d
o chladné místnosti.

2) Uškubneme kousek těsta do něj vložíme jednu celou mandli
3) A vyválíme kuličku.
4) Tu už jenom obalíme v dalších kokosu.
5) A uložíme do malých košíčků
6) A takto vypadá všech myslím že 80 kuliček. :)


Doufám že vám bude chutnat a já se na vás těším u dalšího příspěvku!

Vaše Kate





neděle 24. ledna 2016

Otázka

Chcete DIY na ANTISTRESOVÝ BALÓNEK?
                                         Vaše Kate♡

úterý 22. prosince 2015

Vyrob si emoji! #DIY #2

Ahoj,
jsem tu zase po pár dnech a jsem tu zpět už s 2.dílem ze série #DIY.  Dneska si vyrobíme (jak už podle názvu můžete tušit) EMOJI! Jdeme na to!


Budeme potřebovat: čtvrtku A4, vodovky, štětec, kružítko, nůžky, lepidlo, černý fix, tužka obyč. a červený balící papír

1) Do kružítka si nabereme poloměr 7,5 cm a narýsujeme na čtvrtku kružnici.


2) Kružnici vybarvíme vodovkami (žlutou barvou).


3) Necháme uschnout a obtáhneme černým fixem nebo černou lihovkou a vystřihneme.

4) Na kruh si předkreslíme obličej smajlíka (oči, nos, ústa) a vystřihneme z balícího papíru srdíčko.

5) Opět černým fixem nebo černou lihovkou obtáhneme obličej a přilepíme srdíčko a zároveň máme dokončeno!


Teď už záleží jen na vás, jestli si chcete udělat i další emoji jako já!

                                                                                                             Vaše Kate
                                   
                                                                                                                                                
                                             

sobota 19. prosince 2015

#TOJSEMJÁ #1 - Hra na klavír

Vítejte opět u mého blogu,
dnes jsem si pro vás připravila 1.díl ze série #TOJSEMJÁ.
Jako první jsem vás chtěla seznámit s mém hraním na klavír.

Hraji na klavír teprve 3. rokem v ZUŠ (Základní Umělecká Škola).Tam mám každý týden 45 minut výuky. Doma mám elektrické piano(ne klávesy) od značky DYNATONE. Hraní mě baví a rozhodně chci v tom pokračovat alespoň do vystudování 1.stupně.:)
 

                                                Vaše Kate

pátek 18. prosince 2015

Vánoční přání! #DIY #1

Ahoj,
když se blíží ty Vánoce, tak jsem si pro vás připravila DIY na "Vánoční přání".
Budeme potřebovat: čtvrtku A4, balící papiry, oboustranou lepící pásku nebo tyčinkové lepidlo, nůžky.
1)Přehneme si čtvrtku na půlku. 
2)Vezmeme si balicí papír a vystříhame si ornamenty z papíru a libovolně si je poskládáme na obal přání.
3)Už je dopíšeme vzkaz a přikreslíme pár obrázků
A tak už vypadá naše přání.
     
                                              Vaše Kate


úterý 15. prosince 2015

Ahoj všichni! Rozhodla jsem začít psát 4 série co jsou : #DIY, #TOJSEMJÁ, #ZÁŽITKY, a #XOXO. Doufám že se vám budou líbit. :))