Budeme potřebovat: kousek čtvrtky, voskovku (modrou) a kružítko.
1) Na čtvrtku si načrtneme motiv vločky.
2) Motiv zvírazníme modrou voskovkou.
3) Vločku vystřihneme.
4) Už jen kružítkem obtáhneme jakoby původní čáru a je to!
Takto vypadá hotová vločka!
Pokud si jí zkusíte nebo něco podobného jste si zkusily tak mi můžete poslat obrázek na emailovou adresu: kata.benesova99@gmail.com























