Kate´s Blog
pátek 18. prosince 2015
Vánoční přání! #DIY #1
Ahoj,
když se blíží ty Vánoce, tak jsem si pro vás připravila DIY na "Vánoční přání".
Budeme potřebovat: čtvrtku A4, balící papiry, oboustranou lepící pásku nebo tyčinkové lepidlo, nůžky.
1)Přehneme si čtvrtku na půlku.
2)Vezmeme si balicí papír a vystříhame si ornamenty z papíru a libovolně si je poskládáme na obal přání.
3)Už je dopíšeme vzkaz a přikreslíme pár obrázků
A tak už vypadá naše přání.
Vaše Kate
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat