pátek 18. prosince 2015

Vánoční přání! #DIY #1

Ahoj,
když se blíží ty Vánoce, tak jsem si pro vás připravila DIY na "Vánoční přání".
Budeme potřebovat: čtvrtku A4, balící papiry, oboustranou lepící pásku nebo tyčinkové lepidlo, nůžky.
1)Přehneme si čtvrtku na půlku. 
2)Vezmeme si balicí papír a vystříhame si ornamenty z papíru a libovolně si je poskládáme na obal přání.
3)Už je dopíšeme vzkaz a přikreslíme pár obrázků
A tak už vypadá naše přání.
     
                                              Vaše Kate


Žádné komentáře:

Okomentovat