úterý 22. prosince 2015

Vyrob si emoji! #DIY #2

Ahoj,
jsem tu zase po pár dnech a jsem tu zpět už s 2.dílem ze série #DIY.  Dneska si vyrobíme (jak už podle názvu můžete tušit) EMOJI! Jdeme na to!


Budeme potřebovat: čtvrtku A4, vodovky, štětec, kružítko, nůžky, lepidlo, černý fix, tužka obyč. a červený balící papír

1) Do kružítka si nabereme poloměr 7,5 cm a narýsujeme na čtvrtku kružnici.


2) Kružnici vybarvíme vodovkami (žlutou barvou).


3) Necháme uschnout a obtáhneme černým fixem nebo černou lihovkou a vystřihneme.

4) Na kruh si předkreslíme obličej smajlíka (oči, nos, ústa) a vystřihneme z balícího papíru srdíčko.

5) Opět černým fixem nebo černou lihovkou obtáhneme obličej a přilepíme srdíčko a zároveň máme dokončeno!


Teď už záleží jen na vás, jestli si chcete udělat i další emoji jako já!

                                                                                                             Vaše Kate
                                   
                                                                                                                                                
                                             

Žádné komentáře:

Okomentovat