jsem tu zase po pár dnech a jsem tu zpět už s 2.dílem ze série #DIY. Dneska si vyrobíme (jak už podle názvu můžete tušit) EMOJI! Jdeme na to!
2) Kružnici vybarvíme vodovkami (žlutou barvou).
3) Necháme uschnout a obtáhneme černým fixem nebo černou lihovkou a vystřihneme.
4) Na kruh si předkreslíme obličej smajlíka (oči, nos, ústa) a vystřihneme z balícího papíru srdíčko.
5) Opět černým fixem nebo černou lihovkou obtáhneme obličej a přilepíme srdíčko a zároveň máme dokončeno!
Vaše Kate







Žádné komentáře:
Okomentovat